Türkiye'nin Biyel Kollarınıüretiyoruz
BMY, Başaran Motor kuruluşu olarak 2009 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kırk yıllık motor yenileme hizmetlerinin bilgi birikimiyle kendini otomotiv yedek parça imalatında da ispatlayan BMY, gerek yurtdışı ihracatları, gerek ithal etme zorunluluğu olan otomotiv yedek parça'nın yerli kaynaklarla üretilmesiyle, Türkiye ekonomisine katkı ve canlılık sağlamayı en birincil hedef tayin etmiştir.
Üretim pazarı çok düşük olan biyel kolu imalatıyla sektörde önemli bir açığı doldurmayı hedefleyen BMY, üretim yelpazesini her geçen gün geliştirmektedir. Hiçbir zaman belli başlı üretimlerle sınırlamayacak olan BMY, dünya piyasalarının talepleri doğrultusunda sürekli hedef yükseltmektedir. Kaliteye ve insana yapılan yatırımın hiçbir zaman boşa gitmeyeceğinin bilincinde olan BMY gerekli olan her türlü kalite yatırımlarını tamamlamaya devam edecektir.

YENİ ÜRÜNÜMÜZ ISUZU NQR PİSTON KOLU 15.07.2013

YENİ ÜRÜNÜMÜZ FORD FOCUS GAZOLINE PİSTON KOLU 15.07.2013

YENİ ÜRÜNÜMÜZ Caddy, Passat, Jetta, Bora PİSTON KOLU 15.07.2013

YENİ ÜRÜNÜMÜZ FORD TRANSİT V184 PİSTON KOLU 02.03.2013

BMY MAKİNA PARKURUNU ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR. 14.12.2012

LOKOMOTİFLERİMİZİN BİYEL KOLLARI ARTIK BMY'DEN. 05.10.2012

1971 – 2011… Kırkıncı yılımızda, kırkıncı yılımıza yakışır web sitemiz...

Çağımızın olmazsa olmaz iletişim araçlarından internet teknolojisi, Başaran Motor tarafından en etkin biçimde kullanılması hedeflenmektedir. Gerek e-BMY, e-BGS gibi görsel bilgi edinme, gerek online sipariş sistemleriyle bizleri kırk yıldır yalnız bırakmayan dostlarımıza ve müşterilerimize en güzel hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Konya Reklam Ajansı Medyavuz